מתאמנים מספרים

"ספיר יקרה!
קודם כל רוצה להודות לך על שיעורים נפלאים שעברנו יחד בזום. עברנו את תקופת הקורונה שהיתה מאוד לא פשוטה. יחד עם זאת העברת לנו שיעורים בזום שהיו מעניינים, טובים ומאתגרים ויחד זרמתי איתך והשתדלתי לא לפספס את השיעורים שהתקיימו פעמיים בשבוע יחד עם סרטוני השיעור שגם עליהם חזרתי ולא התייאשתי..שיעורי היוגה תרמו ועזרו לי לייצב את הבעיה שקיימת אצלי בברך, דאגת לתכנן שיעורים שעזרו לי ושיפרו את מצבי (אם התחלתי את השיעורים כשבקושי יכולתי ליישר או לכופף את הברך אז היום אחרי 8 חודשים של תרגולים ביוגה, הברך משוחררת ואני כמעט חזרתי לפעילויות הגופניות שהייתי רגילה לעשות).
ספיר כשנרשמתי לזום איתך לא האמנתי שאעבור תקופה ארוכה של שיעורי יוגה..אמרתי לעצמי תזרמי ורק סבלנות וכך היה. להפתעתי השיעורים עברו בכייף, נעשתי גמישה יותר ויותר, התמדתי בשיעורי הזום והרגשתי כאילו ואת לידי, דאגת לתקן אותי אם לא עשיתי תנועה נכונה, הסברת בצורה הכי ברורה שיכולה להיות.
אז ספיר יקרה, את אדם מיוחד במינו, משכמה ומעלה, מאחלת לך הרבה הצלחה!

אוהבת אילנה אביטל."

"ספיר,
תודה על תקופה מדהימה, בהחלט מכל המורים ליוגה שהיו לי בחיים את זו שהכי גרמה לי להתמיד ונכנסה לי ללב.
הקול המרגיע , האוזן הקשבת, מתן המענה לשאלות ובעיות פיזיות/רגשיות והכי חשוב המקצועיות ללא פשרות שלך הם עיקרי הדברים שגרמו לי להגיע כל שיעור וכמובן להרגיש שיפור משיעור לשיעור אפילו מפעם בשבוע! אין ספק שיוגה מתאימה לכולם
ואין כמו ההרגשה של אחרי השיעור!
ההרגשה של חדות וגמישות מחשבתית, רוגע נפשי, שקט בראש, קלילות וכמובן גוף גמיש ונעים יותר! אין לזה תחליף."

שנית רויטמן

"ספיר ,
כשנפגשנו לפני שנתיים לא האמנתי שאצליח להתמיד בשיעורי היוגה איתך.
השיעורים המעולים , המקצועיות, הידע, היחס האכפתיות והנתינה לשיעור ולמתאמנים הם דבר שלא מובן מאליו .
בשיעורים איתך את מתאימה ומתווה התרגול לכל אחד ואחת מהמתאמנים לפי היכולת שלו ואת מביאה את כולם למיצוי היכולת בכל שלבי השיעור .
ללא ספק השיעורים איתך נותנים להרגיש בסוף את הגוף המשוחרר, את השלווה והרוגע שכל כך נחוצים לנו במירוץ החיים המטורף שלנו.
תמשיכי לעשות את מה שאת יודעת הכי טוב לעשות כי את מטיבה להרבה אנשים את החיים ויש לך את זה ובגדול ."

אבי מור

"בדרך כלל אני ספקנית, בודקת היטיב לפני שאני רוכשת מוצר.
מנוי יוגה בזום?
ליווי אישי? איך זה יעבוד?
הקשבתי להרצאה שהייתה כל כך מדוייקת ומומחשת, הכרתי אותך ספיר, משיעורי הסטודיו, כשעוד היה אפשרי, והייתה לי תחושה שעין מקצועית ,הנשענת על ידע והבנה בגוף האדם, תתרגל אותי בתנועה נכונה ובריאה.
לאחר חודשיים וחצי של תרגול בזום, למדתי להכיר עד כמה את מדויקת בהנחיות, מדייקת אותנו בתנוחות, מאפשרת ערוצי תקשורת אישיים, באווירה מזמינה ונינוחה, נותנת תחושה כל כך טובה ושבאמת מאד חשוב לך להבין אם יש לנו איזו מגבלה פיזית, איזה כאב, כדי להביא מזור באמצעות תרגול מתאים ונכון.
כל כך קשובה לצרכים, שזה באמת נותן תחושה שזה ליווי אישי .
מבחינתי עמדת בהבטחה של כל הקונספט הזה, שבימים המטורפים האלה, נותן גם מרגוע נפשי וגם תנועתיות בריאה שכמובן מסייעת לחוסן הנפשי.
אני אישית, סבלתי מכאב בכתף, בזרוע ובצוואר, ובעזרת תרגילים מותאמים, אני חשה שיפור ניכר.
תודה לך שאת קשובה ונענית לצרכים ולבקשות המיוחדות.
את כל כך מדוייקת בהנחיות ובהבטחות וקיומן, שזה ממש תענוג."

רונית ברוק

"הגעתי לשיעורי יוגה בהמלצת אורטופד והתאהבתי בזכות ספיר.
השיעורים של ספיר בנויים עפ״י רצף בתרגול, ובקולה השקט והרגוע היא מנחה ומתקנת ומביאה לכדי דיוק (כן ,אפילו בזום היא לא מפספסת דבר). עם ההתמדה רמת הביצוע והגמישות השתפרו. התחושה של הרוגע והשלווה בסוף כל שיעור מפליאה אותי כל פעם מחדש."

מיכל בראונשטיין

"אני מתרגלת יוגה עם ספיר כבר תקופה,
אוהבת את הדרך שבה היא מעבירה את השיעורים,
ספיר מתאימה לכל אחד ואחת את התרגיל והקצב הנכון לו, כשהיא רואה שקשה היא מרפה וכשהיא רואה שאפשר לאתגר היא מאתגרת, אף פעם לא משעמם, יש לספיר את הדרך הייחודית לה להעביר את השקט והשלווה שבתוכה ולהביא אותם לידי בטוי בשיעורים, ספיר מקצוענית, תמיד מחויכת, אדיבה, קשובה, מכילה ואף פעם לא מסתכלת על השעון תמיד נותנת מעצמה יותר, אני יוצאת מהשיעור רגועה, שלווה, ניחוחה ויחד עם זאת בתחושה שהגוף עבד."

רונית לוי"

"ספיר,

אני , מורה לפילאטיס ותיקה ….ומתרגלת יוגה על בסיס קבוע איתך.
בד״כ אני לא כותבת ומשתפת, אך אני מתמידה ונוכחת בשעור במלוא מובן המילה.
אני נהנית מכל רגע,
ספיר, את נהדרת.
באישיותך , ברכות , בתבונה,
ובמקצועיות… את בונה את השעור שמתאים לכולנו . השעורים מגוונים ,מרתקים מאתגרים… וגם …למתקשים… להם את מוצאת ״דרכים עוקפות קושי״ מה שנקרא.
ההרגשה בסוף השעור מדהימה. קשה להסביר ולתאר במילים. הדרך היחידה היא להתנסות.
בהתמדה ובתרגול קבוע ניתן להרגיש בשיפור עצום בהרגשה הכללית, בטווחים ובתפקוד היומי הפונקציונלי בכלל.
אני אישית מודה לך על ההתקדמות האישית שלי בתנועתיות במפרק הירך. (למרות שאני מתרגלת פילאטיס על בסיס קבוע ) השיפור דווקא הגיע מהיוגה.
אני מאמינה גדולה בהתמדה והשעורים שלך, ספיר, הם חוויה פיזית ונפשית עבורי. אני מברכת על הכרותנו.
עלי והצליחי ותמשיכי להעביר את האהבה שלך ליוגה , עם כל המשתמע, לרבים רבים אחרים.
תודה ."

נורית ביחובסקי

 

"לאחרונה חזרתי לתרגל יוגה אצל ספיר עקב כאבים בגוף.
התרגול עם ספיר מתבצע באופן רגיש והדרגתי. הוא מאפשר לי התבוננות עצמית ברבדים מגוונים, רגשית, מנטלית ופיזית. התבוננות זו מאפשרת לי להגיע למקומות חדשים תוך כדי למידה, חקירה וסקרנות המלווים בסבלנות ובחמלה. עם הזמן גופי הפסיק לכאוב ובדרך גם התחטב והתחושה שמלווה אותי היא של נינוחות, קלילות ויציבות. לספיר ידע רב והיא מעבירה את התרגולים באופן מקצועי, אישי ורגיש תוך התייחסות ליכולות אישיות וקבוצתיות. הלמידה היא אינסופית ולכן בכל תרגול היא מצליחה להקסים אותי מחדש."

שרונה רחימי

 

"ספיר אהובה,
השיעור שלך מתאפיין בשלווה נעימה וזרימה שמאפשרת לעבוד על רבדי הגוף והנפש במשולב. שילוב הסגנונות תוך קשב למתאמנים, לצרכיהם, למזג האוויר והאוירה ייחודיים ונרכשו לאחר נסיון רב שרכשת עם השנים. הביטחון שלך בידע ובמקצועיות שלך מאפשרים לך לעצב את השיעור ממקום של זרימה ולא ממקום של חשש או אגו. הידע הרב, השלמות הפנימית, מסע הלמידה הבלתי פוסק והצמיחה האישית שלך מאפשרים צמיחה וגמישות גוף ונפש סביבך. השקט והביטחון שלך מועברים באנרגיות נכונות אל המתאמנים ומאפשרות חוויה יוגית מעצימה."

מירב אליה

 

"ספיר,
ההקפדה שלך בביצוע הנכון או האלמנט, ברמת המיקרו, שהיד תהיה במקום, או להרים טיפה את הגב, או לסובב את האצבעות כלפי מעלה, השמירה וההקפדה הזו על כל אחד ואחת הם שעושים את ההבדל! הדבר המדהים הוא היחס שלך כלפי המקצוע וכלפי העברת השיעור: תמיד ברצינות, כובד ראש, אחריות, מקצועיות ויסודיות אדירה. ההדרכה שלך, האינטונציות בקול, ההסבר הפשוט והקולע על תנוחה כזו או אחרת..ובעיקר אהבת הזולת! האהבה והאכפתיות שכל כך מורגשים בכל השיעורים שלך! את מייצרת את האנרגיות האדירות האלו ובכך ממגנטת עוד ועוד באנרגיות הטובות! ונראה לי שהמשפט הנכון לומר פה: שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים.. כל מה שאני משיגה בשיעור זה בעיקר בזכותך!"

מירי אירגו

"שיעורי היוגה עם ספיר שינו לי ולבן זוגי את כל מה שחשבנו על יוגה.

מאז השיעור הראשון לא מפסיקים להגיע ולהנות. בחורף ובקיץ מגיעים כדי לחוות מקצועיות ברמת אומנות בדרכי נועם מספיר. השיעורים מאתגרים ומשתלבים בהם חדשים וותיקים בזכות ההדרכה הסופר מקצועית של ספיר. בכל תנוחה, תרגיל, היא מסבירה במדוייק באיזה מצב צריך להיות כל איבר בגוף הפעיל בתרגיל. עשיתי פעילויות ספורט בחיי אך היוגה עם ספיר הכי השפיע עלי.."

אורלי נגר

 

"החוויה שלי ביוגה עברה עליות ומורדות עד שהגעתי אל ספיר ברנס.
ממש במקרה הגעתי לשיעור שלך ובדקות הראשונות כבר הרגשתי..יותר נכון הגוף שלי הרגיש באתי לעשות לו טוב. השיעורים איתך מדוייקים, חכמים ובנויים בצורה שתומכת בכל פסיק ופסקה בגוף. אני שומעת את הגב והשכמות והכתפיים לוחשים תודה בסיום כל שיעור. הגוף שלי שמח וכך גם אני. תודה לך על המקצועיות ועל הרצינות והכבוד שאת רוכשת לעיסוקייך. תלמידייך יוצאים מהשיעורים נשכרים ומאושרים"

שירלי פדידה

 

"רוצה לשתף אתכם בחוויה אישית שלי.
פגשתי את ספיר כשויתרתי על יוגה. כן, התחלתי 15 שנה לפני ואהבתי כל רגע…ואז…כאבי גב שהופיעו ולא רצו לעבור…לא אורטופד, לא כירופרכט לא עזרו…וגם אם עשיתי את התרגול -שבוע אחרי זה לא יכולתי לזוז. תגידו – 15 שנה זה מספיק כדי למצות ולהבין את הרמז, נכון?
ואז ויתרתי…התחלתי לחפש בשדות זרים…ריצה..אופנעים…שחיה? כן אבל לא. כיף אבל לא מתמידה. ספורט אבל לא אהבה…
ואז בן זוגי מצא את ספיר. ואמר לי שזהו זה -הוא יודע שזה יעבוד.
כמה סקפטית הייתי? מ1 עד 10 – 10! ואז אמרה לי ספיר -לא עושים מה שכואב. לא עושים כפיפות גב אם לא יכולים. לא מותחים אם כואב. אין 30% הרפיה? לא עושים! מה? אז מה נשאר מהיוגה בלי אוטנאסנה? פשימוטנאסנה? סליחה? אז למה בכלל לעשות?
אבל אהבה זאת אהבה…באתי…ועוד פעם…ועשיתי מתיחות על הקיר במקום כיפוף קדימה. ואם לא יכולתי לשבת, אז עשיתי תרגילים בעמידה. לאט. בטוח. זה לא יוגה! טוב, אז מה זה הנשימות העמוקות האלה, התחושה של אושר בלב, ההרגשה של שליטה בגוף ובמצב הרוח? והנה היום אני כן מצליחה להתכופף…אז לא, לא להתקפל כמו נערות גומי, אבל ברכת השמש שלי יפה ומדויקת, לא לחוצה,
והכלב ממש חמוד)))
ספיר החזירה אותי ליוגה ויוגה אלי. ספיר – ילדה עם חוכמת החיים של דורות. ספיר – השיעורים בקבוצה, אבל אתם שם לבד. אני והיא. יש לי עוד הרבה עבודה, אבל ספיר כאן איתי וביחד נגיע הכי רחוק…כל פעם כמה שהראש חולם והגוף מאפשר. לא יותר. אבל גם לא פחות.
אני מתרגשת כל שיעור, תודה על מה שיש לנו ותודה על מה שלא מובן מאליו."

הלנה מורגנשטרן

תפריט נגישות